Se spune ca ochii sunt fereastra sufletului.De ce sa nu stergem aceste ferestre de toate tampniile vazute pana acum?
sâmbătă, 30 aprilie 2011
Adevarata arta a fotografiei
Nimeni nu are dreptul de a spune ca o fotografie... Ei bine e doar o fotografie. Indiferent din ce unghi, ea trebuie s ane influenteze intr-un mod ziua, sua chiar viata!O fotografie poate insemna mai mult decat 1000 de cuvinte, poate insemna ce vrei tu sa insemne!Dupa acele tusuri de culoare se pot ascunde secrete, ce nici mintea umana nu le poate dezlusi!
Abonați-vă la:
Postări (Atom)


